Isten megtapasztalása - reloaded

Volt az az Isten megtapasztalása könyv, amit 8-10 évvel ezelőtt többször is végigvettem, annyira tetszett.

Ezen a tavaszon pedig Isten annyi mindent végiggondoltatott, átéltetett velem - a gyakorlatban, nem ám könyvből - hogy egyszer eszembe jutott, hogy újra belenézek  ebbe az anyagba. Előkerestem a jegyzeteimet, és ... hát ... minden le volt ott írva évekkel ezelőtt, ami most (is) élesben megy. Úgy látszik kell egy nehéz helyzet, hogy igazán mélyre kerüljenek a már egyszer megértett igazságok. Mindig egy kicsit mélyebbre. Fáj is kegyetlenül - meg érzem is, hogy tanulok. Sokat.
Elhatároztam, csinálok neki egy oldalt ide is (Isten Megtapasztalása), egyrészt hogy újra átismételjem, másrészt, hogy könnyebb legyen mindig belenézni.

No comments: