2. "nincs ki bevigyen a tóba": Vannak elképzeléseink arról, hogy Istennek mit kellene tennie. Az Urat ez nem érdekli. Engedjük, hogy cselekedjen az Ő szuverén akarata szerint!
3. "vidd a nyoszolyádat": az Ő munkájának eredményeképpen én fogok uralkodni azokon a problémákon, amik most uralkodnak rajtam! ÁMEN!
(Forrás: Jani)
No comments:
Post a Comment