Bethesda üzenete

1. Oda kell menni a kegyelem királyi székéhez (mercy seat): akkor történik valami.

2. "nincs ki bevigyen a tóba": Vannak elképzeléseink arról, hogy Istennek mit kellene tennie. Az Urat ez nem érdekli. Engedjük, hogy cselekedjen az Ő szuverén akarata szerint!

3. "vidd a nyoszolyádat": az Ő munkájának eredményeképpen én fogok uralkodni azokon a problémákon, amik most uralkodnak rajtam! ÁMEN!

(Forrás: Jani)

No comments: