Isten ott van jelen, ahol vagyunk, és nem ott, ahol szeretnénk lenni, vagy ahova képzeljük magunkat.
Elakadásaink
nem mások, mint szembesüléseink határainkkal, s egyben fejlődésünk
legjelentősebb állomásai, amit a hívők gyakran visszaesésnek
érzékelnek.
Isten ott van veled, ahol most vagy. Vele együtt lehet felnőni.
(Forrás: Tamás)

No comments:
Post a Comment