Istennel együtt felnőni


Isten ott van jelen, ahol vagyunk, és nem ott, ahol szeretnénk lenni, vagy ahova képzeljük magunkat.

Elakadásaink nem mások, mint szembesüléseink határainkkal, s egyben fejlődésünk legjelentősebb állomásai, amit a hívők  gyakran visszaesésnek érzékelnek.

Isten ott van veled, ahol most vagy. Vele együtt lehet felnőni.

(Forrás: Tamás)

No comments: